Bona Decking oil

Bona Deck Oil

 

Bona čistič na vonkajšie drevené terasy

Terasový čistič

je prostriedok určený pre hĺbkové čistenie naolejovaného dreva v exteriéri.

Rozpúšťa znečistený olej a drevu navracia jeho pôvodný vzhľad.

 

 

Renovacia drev.terás

 

Bona - čistič záhradného nábytku  1L

je účinný čistiaci prostriedok v spreji k údržbe záhradného nábytku.

Stačí iba nastriekať prípravok na drevený povrch a zotrieť handričkou.

 

Čistenie záhradného nábytku


O NÁS
O NÁS

 

Tento internetový obchod sa špecializuje na ponuku s podlahárskou chémiou od renomovaných značiek:Bona,Sika,Thomsit.Nosným programom je údržbová chémia od svetoznámej švédskej značky Bona, ktorá uviedla na trh revolučný systém údržby všetkých druhov podláh, Bona Spray Mop a Bona Spray Mop Motion. Našim cielom je dopomôcť k zlepšeniu a zefektívneniu zásobovania kvalitnými produktmi a tým prispieť k rýchlejšej dostupnosti kvalitnej podlahárskej chémie  v dobrých cenách.Preferujeme prírodné a ekologické materialy.

 

 

Profil spoločnosti

Firma Symparkett Bratislava spol. s r.o., Kresánkova 11, 841 05 Bratislava, IČO: 35860758, zapísaná v Obch.registri Okr.súdu Bratislava I, odd.Sro, vložka č.29126/B je spoločnosťou, ktorá vznikla v rámci reorganizácie Ramp + Mauer Bratislava, ktorá pôsobila na slovenskom trhu od r. 1990.

Sieť Symparkett ® pôsobí aktívne v Nemecku, v krajinách Beneluxu, Švajčiarsku, Maďarsku, USA, Rusku a Slovensku.

Symparkett v Slovenskej republike je leadrom v predaji parkiet a pre zákazníka je mimoriadne zaujímavá najmä komplexnou ponukou, šírkou sortimentu, kvalitným servisom. Spoločnosť po rozdelení vytvorila na Slovensku niekoľko samostatných právnych subjektov, ktoré pôsobia v Bratislave, Banskej Bystrici, Martine a Prievidzi.

PerkettkoSymparkett Bratislava spolupracuje s ostatnými subjektami, ktoré sú činné na slovenskom trhu v oblasti predaja parkiet a príslušenstva. V sortimente má špičkové výrobky z oblasti hotových parkiet s konečnou povrchovou úpravou, klasických masívnych parkiet, lamparkiet, intarzovaných parkiet. Ponúka tiež laminátové podlahoviny a dvere zn. SAPELI.

Samozrejmosťou je kompletný sortiment príslušenstva začínajúci pomôckami na ukladanie a udržiavanie parkiet a končiac lakmi a politúrami. V sortimente má produkty najrenomovanejších svetových výrobcov z Nemecka, Švajčiarska, Švédska, USA, Maďarska, Španielska, Slovenska a iných krajín.

Symparkett Bratislava je výhradným dovozcom jedinečného amerického tungového oleja Waterlox, ktorý ako jediný na svete sa vyrába od r. 1916 pôvodnou osvedčenou ručnou metódou.

Symparkett Bratislava má team kvalitných servisných pracovníkov, ktorí zabezpečujú nielen ukladanie parkiet, ale i kompletnú sanáciu, i starých podlách ( renovácia – brúsenie, tmelenie, lakovanie, olejovanie).


 

 

ZmZhZjgxNT